Najbliższy kurs prawa jazdy kat. B: 05.08.2024r. godz. 16:00
0
Dni
0
Godzin
0
Minut
0
Sekund

Kilka słów o nas…

Rozpoczęliśmy swoją działalność 7 sierpnia 2017 roku. Jest to dla nas szczególna data, nie tylko ze względu na urodziny, również dlatego, że w tym dniu wypada Dzień Instruktora Nauki Jazdy.

Nasza oferta

W szkole JAZDY Squll oferujemy kursy prawa jazdy kategorii B oraz jazdy dodatkowe/doszkalające w Kielcach. Potrzebujesz naszej pomocy? Śmiało, napisz do nas, a chętnie Ci pomożemy.

SPRAWDŹ OFERTE

Kto uczy? Squll Team

W naszym składzie posiadamy doświadczonych instruktorów z wieloletnim stażem. Aleksandra, Dominik, Daniel, Mateusz, Staszek oraz Marek to najbardziej wymagająca kadra w Kielcach, o czym świadczą wyniki zdawalności z WORD Kielce oraz umiejętności naszych Kursantów. Wśród wszystkich szkół nauki jazdy w Kielcach nieprzerwanie od powstania szkoły JAZDY Squll jesteśmy na podium, zajmując najwyższe miejsca w zdawalności egzaminów państwowych w WORD.

Cele i założenia

Obraliśmy sobie za cel, że nasi Kursanci, w przyszłości Kierowcy, mają być najlepsi na drodze! Prowadzić auto może praktycznie każdy, żeby nim dobrze JEŹDZIĆ – to już inna sprawa. Na kursie w szkole JAZDY Squll pokażemy Ci, że „my uczymy JEŹDZIĆ, a nie prowadzić”.

Nasza flota MANUAL

W naszej flocie posiadamy aktualnie 6 samochodów marki Toyota Yaris III  z manualną skrzynią biegów.  Zobacz w galerii, czym będziesz jeździć na kursie prawa jazdy kat. B w szkole JAZDY Squll w Kielcach.

SPRAWDŹ GALERIE

Nasza flota AUTOMAT

Posiadamy również samochód marki Toyota Yaris III z automatyczną skrzynią biegów. Pierwsze podstawienie samochodu na egzamin państwowy do WORD Kielce oferujemy w cenie kursu.

Opinie naszych Kursantów

Zaczerpnij wiedzy z opinii naszych zadowolonych Kursantów lub przekonaj się sam i zasiądź za kierownicą Toyoty Yaris III w szkole JAZDY Squll w Kielcach.

SPRAWDŹ OPINIEREZERWACJA
Zapisy on-lineZaufane opinie